Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin)
- Marzyliśmy dziś o trzech punktach, ale niestety ta sztuka się nie udała. Gratulacje dla drużyny za walkę i determinację. Zagrać z Jagiellonią na zero z tyłu to naprawdę spory wyczyn. Dobrze weszliśmy w mecz, wysoko podeszliśmy i szukaliśmy swoich szans również po stałych fragmentach gry, ale do szatni schodziliśmy przy bezbramkowym remisie.
W drugiej połowie mieliśmy zbyt dużo strat i nie wyglądało to tak, jak chcieliśmy. Plan zakładał wyjście wysoko i odbiór piłki na połowie rywala. Myślę jednak, że był to jeden z naszych słabszych meczów pod względem intensywności, co było dziś widoczne.
Szkoda, że spotkanie zakończyło się bez bramek, choć uważam, że to wynik zasłużony. Szanujemy ten punkt i dalej bronimy swojej twierdzy, bo wciąż pozostajemy niepokonani na własnym stadionie - a to też jest coś.
