Czas na kolejny mecz naszych rezerw. Tym razem podopieczni Pawła Sochackiego zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Zapraszamy do zapowiedzi tego meczu.

Drugi zespół Zagłębia nie prezentuje się w tym roku z najlepszej strony, co sprawia, że widmo strefy spadkowej coraz mocniej się pojawia. Lubinianie przed dzisiejszym meczem mają tylko trzy punkty przewagi nad GKS-em Jastrzębie, który jest najwyżej sklasyfikowany z zespołów, które znajdują się w strefie spadkowej. W 2024 roku, Zagłębie zdobyło tylko 5 punktów - po wygranej w Elblągu i remisach z Sandecją oraz rezerwami Lecha Poznań.

Kotwica Kołobrzeg pomimo znanych szerzej problemów organizacyjno-finansowych, nadal znajduje się w ścisłej czołówce ligi. Przed tym meczem znajdowali się na trzecim miejscu, mając 43 punkty na swoim koncie, czyli o cztery mniej od drugiej w tabeli Pogoni Siedlce. Podopieczni Macieja Bartoszka w 2024 roku zgubili jednak już sporo punktów. Odnieśli jedno zwycięstwo - na inaugurację z Chojniczanką, trzykrotnie dzielili się punktami oraz ponieśli dwie porażki.

Zaległy mecz 25. kolejki II ligi, w którym rezerwy Zagłębia Lubin zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg, odbędzie się dziś o godz. 20:30. Transmisję z tego meczu przeprowadzi TVP Sport.