Szkoleniowiec Zagłębia Lubin Waldemar Fornalik był zadowolony z postawy swoich zawodników w wygranym 2:0 meczu 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Pogratulowałem drużynie zwycięstwa z tak klasowym zespołem. Na tą wygraną złożyło się zaangażowanie i poświęcenie. Organizacja oraz indywidualne poczynania zawodników były na wysokim poziomie. Pierwsza bramka padła po ładnej, składnej akcji, a druga po kontrataku. Doceniamy to zwycięstwo i bardzo się cieszymy. Po meczu w Radomiu chcieliśmy potwierdzić dobrą dyspozycję i to nam się udało.

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

KGHM Zagłębie Arena 04-05-2024, 17:30