W ostatnim czasie nieczęsto mieliśmy okazję do chwalenia Zagłębia Lubin, jednak potyczka z Rakowem Częstochowa to inna historia. W 78. odcinku podcastu #MKSTalk w składzie Filip Trokielewicz i Paweł Junory omówiliśmy wygrane 2:0 starcie z ubiegłej kolejki PKO BP Ekstraklasy.

#MKSTalk - podcast każdego kibica Zagłębia Lubin. #MKSTalk to miejsce, w którym poruszamy wiele ciekawych tematów związanych z "Miedziowymi". Zapraszamy do odsłuchu!

www.mkszaglebie.pl

Spotify for Podcasters (dawniej Anchor)

Spotify

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

KGHM Zagłębie Arena 04-05-2024, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 31. kolejka

(1:0)

11.05.24 18:40
@[UserID=258]czarek86[/user]
Drużyną opartą na wychowankach to my gramy ale w 2 lidze. I to jest max dla takiej drużyny.

11.05.24 17:00
guest profile picture
@[UserID=258]czarek86[/user] Bo jak skupimy się tylko na wychowankach to zapomnij o grze w europejskich pucharach, bo DNA klubu sprowadzi się do sprzedaży młodych talentów. Oglądając TV będziesz mógł wspominać, iż początki mieli w Zagłębiu. Mnie to nie interesuje, chcę naszych w czubie tabeli.

11.05.24 14:48
@[UserID=-1]Aga[/user] ale po co nam zaciągi ukraińskie hiszpańskie gruzińskie czy słowackie. Mamy własną akademię opierajjmy się na mlodziezy i chłopakach z regionu stać nas na to żeby powyciągać najlepszych z Głogowa Legnicy Polkowic z niższych lig. Promujmy polskich zawodników .
Poprzez ściąganie obcokrajowców zmniejszamy szansę zaistnienia młodych. Oni są tylko trzeba się na nich bardziej skupić.
Nie chcemy żeby polityka transferowa ZL była żerowiskiem , cycem do dojenia dla agentów i ich piłkarzy często już trzydziestolatków ze  średnimi ambicjami.

11.05.24 13:30
guest profile picture
Piszczek to brak doświadczenia i co on może sobie wybierać? Tak, my potrzebujemy młodego, ale i w miarę doświadczonego trenera. A pan Piszczek może zdobywać doświadczenie np. pod Papszunem. Lewandowski? Jeśli to warunek odejścia Fornalika i Burlikowskiego- jestem za. Zaciąg ukraiński nie bedzie zły. Niepotrzebna aklimatyzacja - czują się k....a jak u siebie. To nie kwestia kierunku tylko odpowiednich ludzi i odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

10.05.24 16:16

10.05.24 11:06
Jakie Lewandowski ma doswiadczenie w byciu dyrektorem sportowym?
Juz posadzilismy za biurko Guldana..... wszycy wiedza jaki byl tego owoc!
Wiec  co? kolejny eksperyment w roli dyrektora sportowego gosc ktory juz byl w przeszlosci eksperymentem trenerskim w ZL....
Mariusz lewandowski jako dyrektor sportowy rowna sie zaciag ukrainski!
Guldan sciagal szrot slowacki i balkanski, Lewandowski bedzie sprowadzal z kijowa doniecka harkowa itp
A juz Buleca pokazal ,ze oni przyujezdzaja tu bardziej zarabiac niz grac na przyzwoitym poziomie.
jesli chcemy miec nowy porzadek to nie bawimy sie w powroty, eksperymenty, trzeba zrobic gruba kreske.